fbpx

GrowTek Medarbejdere

Eksperter indenfor grønne tage med over 10 års erfaring. Vi er altid klar til at hjælpe og rådgive dig, med dit projekt.

GrowTek Entreprise ApS

Tværvejen 6, 5580 Nørre Aaby

Tlf.: +45 70 20 20 71

Lars Erik Nielsen

Administrerende Direktør

Len@growtek.dk

Frederik Steffensen

Salg- og markedsføring

Frederik@growtek.dk

Lejf Erik Andreasen

Service- og vedligeholdelsesmontør

Lejf@growtek.dk

Ivan Steffensen

Ejer

Ivan@growtek.dk

Dennis Erwin Hansen

Lagermedarbejder

Den@growtek.dk

 

Kevin O’Donoghue

General Manager

Kevin@growtek.dk

Petru-Teofil Amariei

Lagermedarbejder

Pet@growtek.dk

Om vores medarbejdere

Kevin O’Donoghue står for den daglige drift af GrowTek Entreprise ApS. Han er vores ekspert i grønne tage, som gerne hjælper kunder med diverse spørgsmål og beregninger i forbindelse med grønne tagløsninger.

Frederik laver et godt tilbud til dig, udfra dine ønsker og behov. Derudover står Frederik for online markedsføring & salg.

Du er altid velkommen til at kontakte de enkelte medarbejdere.

Er du i tvivl om, hvem du skal have fat i, kan du altid kontakte os på tlf.: 70 20 20 71 eller E-mail: info@growtek.dk

Interesseret?
- lad os ringe til dig... helt uforpligtende!
Jeg vil gerne ringes op
Sender